Odstranění CANNI gel laku krok za krokem:

Pro odstranění CANNI gel laku je potřeba: aceton, bavlněné polštářky, alobal a nůžky.

  1. Kvůli snadnější manipulaci nejdříve kompletně odstraňte CANNI gel lak z jedné ruky. Teprve poté začněte s odstraňováním na druhé ruce.

  2. Pro každý prst si nastříhejte kousek bavlněného polštářku (případně vatového odličovacího tampónu) o velikosti nehtu.

  3. Nastříhejte alobal na velikost zhruba 10x10 cm pro každý prst.

  4. Nastříhaný kousek bavlněného polštářku (či vatového odličovacího tampónu) namočte do acetonu a přiložte na nehet (začněte nejprve od malíčku a postupujte směrem k palci pro lepší manipulaci). Následně opatrně obalte alobalem a dávejte pozor, aby nastříhaný kousek bavlněného polštářku (či vatového odličovacího tampónu) zakrýval celý nehet.

  5. Alobal pevně přitiskněte k nehtu, aby se aceton neodpařil.

  6. Postupně naneste nastříhané kousky bavlněného polštářku (či vatového odličovacího tampónu) namočené v acetonu a alobal (viz odstavec 4 a 5) na všechny nehty a nechejte 10 minut působit.

  7. Po 10 minutách alobal sejměte - s odstraňováním alobalu začněte opět od malíčku. Teprve po úplném odstranění gel laku z jednoho nehtu, sejměte alobal na dalším nehtu a pokračujte v odstraňování.

  8. CANNI gel lak odstraňte dalším bavlněným polštářkem (či vatovým odličovacím tampónem) namočeným v acetonu, kterým vrstvu při mírném tlaku postupně setřete. Pro rychlejší odstranění můžete použít pomerančové dřívko namísto bavlněného polštářku.


TIP: Pro snadnou fixaci nehtového zábalu lze využít klipsy pro odstranění gel laku.