EXPEDICE A DOPRAVA


1. EXPEDICE

1.1. Objednávky, obsahující zboží, které je fyzicky skladem, jsou expedovány dle následujících kritérií:

1.1.1. Objednávky, u kterých kupující zvolil platbu při převzetí, a které byly prodávajícím potvrzeny do 12:00 jsou expedovány zpravidla tentýž den.
1.1.2. Objednávky, u kterých kupující zvolil platbu při převzetí, a které byly prodávajícím potvrzeny po 12:00 jsou expedovány zpravidla následující den.
1.1.3. Objednávky, u kterých zvolil kupující platbu předem (bankovním převodem nebo prostřednictvím platební brány GoPay) jsou expedovány zpravidla v den připsání platby, byla-li platba připsána na účet kupujícího do 12:00.
1.1.4. Objednávky, u kterých zvolil kupující platbu předem (bankovním převodem nebo prostřednictvím platební brány GoPay) jsou expedovány zpravidla v den následující po připsání platby, byla-li platba připsána na účet kupujícího po 12:00.2. DOPRAVA

2.1. Způsob přepravy zavisí na výběru kupujícího. Pro přepravu zboží využívá prodávající služeb České pošty nebo služeb výdejních míst Zásilkovny:

2.1.1. Česká pošta zpravidla doručí zásilku na uvedenou adresu do dvou dní od odeslání zásilky prodávajícím. Kupující obdrží po expedici objednávky e-mail s číslem zásilky a přímým odkazem pro sledování zásilky. Zásilky je také možné sledovat pomocí Sledování zásilek (Track & Trace) po ručním zadání čísla zásilky.

2.1.2. Zásilkovna doručí zásilku na výdejní místo dle Vašeho určení ve většině případů do druhého dne od odeslání prodávajícím. Kupující obdrží po expedici objednávky e-mail s číslem zásilky a přímým odkazem pro sledování zásilky. Zásilky je také možné sledovat pomocí odkazu Sledování zásilky po ručním zadání čísla zásilky.